شماره های تماس (021) 26 70 20 70
(021) 26 70 37 70
ساعت کاری مطب شنبه الی پنجشنبه بجز یکشنبه ها۱۵:۰۰ الی ۲۱:۰۰
پنجشنبه ها ۱۲:۰۰ الی ۱۸:۰۰
آدرس مطب تهران، خیابان شریعتی، ،بین میرداماد وظفر
روبروی ایستگاه متروشریعتی،خیابان زیبا،پلاک60،طبقه دوم

بهترین متخصص آلرژی در تهران

بهترین متخصص آلرژی در تهران کیست؟ چگونه می توان  برای همیشه از شر آلرژی  رهای  یافت ؟  آیا تخصص بالای یک  پزشک در روند درمان آسم و آلرژی تاثیر گذار است ؟ چگونه می توان  یک متخصص آلرژی  خوب و  با تجربه را شناخت ؟  بیماری آسم و آلرژی از دسته بیماری هایی است که در صورت عدم درمان می تواند  برای فرد  اختلالات بسیاری را در پی داشته باشد ، پس توصیه می  کنیم  در  صورت بروز علائم هر چه سریعتر به فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی بالینی جهت درمان مراجعه کنید .

بهترین متخصص آلرژی در تهران
بهترین متخصص آلرژی در تهران

درمان آسم

آسم یک بیماری به نسبت شایع است  و با علائمی همچون  التهاب و گرفتگی  مجاری هوایی همراه است .  این بیماری در کودکان و بزرگسالان دیده می شود  و محدودیت ندارد .زمانی که مخاط موجود در مجاری هوایی التهاب پیدا کنند  و عضلات این ناحیه  تنگ و منقبض شوند  آسم  به  وجود می آید  و بیشتر همراه با  گرفتگی در قفسه  سینه و سرفه های پی در پی  همراه می باشد .

راه های کنترل و درمان آسم کدامند ؟

بعد از  تسخیص آسم  توسط  یک متخصص ایمونولوژی بالینی ، ممکن است دارو هایی به منظور کنترل  علائم  آسم تجویز گردد ، اما  نکات زیر  نیز می تواند  این علائم را کنترل کند  از جمله :

کنترل وزن، افرادی که  دچار اضافه وزن هستند  به نسبت  علائم آسم در آن ها شدید تر می باشد .

استعمال  دخانیات و سیگار برای  این افراد خطرناک است، حتی بهتر است در معرض  دود  آن هم قرار نگیرند .

برنامه غذایی سالم و متعادل  به افراد  مبتلا به آسم  کمک بسیار  زیادی می کند .

ورزش به صورت دائمی  ،  ورزش به صورت مداوم  و دائمی  به کنترل علائم آسم کمک می کند .

درمان آلرژی

یه فوق تخصص آلرژی  و ایمنولوژی بالینی  در زمینه درمان و تشخیص آلرژی نیز تخصص دارد .  دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی  بعد از تشخیص آلرژی  و بررسی علت آن  بهترین راهکار درمان برای  آن را  پیشنهاد می کنند تا درمان برای بیمار در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود .

تشخیص آلرژی با کمک تست آلرژی

روش های انجام این  تست را می توان بر مبنای شرایط فرد انتخاب کرد .  می توان تست آلرژی را از طریق خون، پوست،  و یا حتی دمیدن  نیز انجام داد . لازم است تا حتما این تست توسط یک متخصص آلرژی  انجام شود  تا تشخیص دقیق را  انجام دهد .

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی فوق تخصص آلرژی، آسم و ایمونولوژی بالینی با بهره گیری از بروزترین متدهای علمی دنیا به تشخیص و بهبود علائم آلرژی و آسم می پردازد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره تلفن های 26702070-26703670 تماس حاصل نمایید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

درمان آلرژی با کمک ایمونولوژی

در حقیقت در طی این روش  ایمونولوژی  کمک می کند  که   مواد آلرژی زا  را  که بدن  بیمار به آن ها بیشترین  واکنش را نشان می دهد متعادل سازد. اما نمی توان این روش  را به عنوان یک  روش  صد در صد  قطعی معرفی کرد . اما می توان آن را به عنوان یک عامل  تاثیر گذار در  بهبود  علائم آلرژی معرفی کرد .

پس توصیه ما به شما عزیزان این است که با  مشاهده هر کدام  از علائم آسم و آلرژی  به متخصص  ایمونولوژی مراجعه کنید . دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی با  سابقه و تجربه بالایی که در رابطه با درمان آسم دارند می توانند به شما کمک کنند .

Call Now Button