شماره های تماس (021) 26 70 20 70
(021) 26 70 37 70
ساعت کاری مطب شنبه الی پنجشنبه بجز یکشنبه ها۱۵:۰۰ الی ۲۱:۰۰
پنجشنبه ها ۱۲:۰۰ الی ۱۸:۰۰
آدرس مطب تهران، خیابان شریعتی، ،بین میرداماد وظفر
روبروی ایستگاه متروشریعتی،خیابان زیبا،پلاک60،طبقه دوم

متخصص آلرژی خوب در تهران

متخصص آلرژی خوب در تهران

متخصص آلرژی خوب در تهران  کیست؟ چگونه می توان یک متخصص خوب و حرفه ای در این زمینه پیدا کرد ؟  بهترین روش درمان آلرژی چیست؟  آلرژی یک نوع اختلال است که در صورت عدم درمان و  بی توجهی به آن می تواند زمینه ساز بروز  مشکلات بسیاری شود . پس بهتر است برای درمان آلرژی به یک متخصص آلرژی خوب در تهران مراجعه کنید .

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی فوق تخصص آلرژی، آسم و ایمونولوژی بالینی با بهره گیری از بروزترین متدهای علمی دنیا به تشخیص و بهبود علائم آلرژی و آسم می پردازد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره تلفن های 26702070-26703670 تماس حاصل نمایید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

ملاک های انتخاب متخصص آلرژی

قبل از هر چیز برای آنکه روند درمان شما سریع  تر انجام شود لازم است  تا حتما به متخصص در این زمینه  مراجعه کنید . توجه به تخصص بالای یک پزشک می تواند  روند تشخیص و درمان را کوتاه کند .

رضایت  بیماران  حاضر در مطب،  همچنین صحبت  با بیماران  حاضر در مطب در  رابطه با رضایت آن ها از روند درمان   بسیار مهم است  .   دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی  با توجه به  تخصص و تجربه بالایی که در زمینه  درمان آسم ، درمان آلرژی و.. دارند  می توانند به شما در این زمینه کمک شایانی  بکنند .

تست آسم و آلرژی بسته به شرایط فرد می تواند از طریق خون، پوست و دمیدن انجام پذیرد. معمولاً تست های آلرژی تحت نظر یک متخصص آلرژی انجام می شود. این افراد برای انتخاب بهترین متد تست و درمان بیماران آموزش دیده اند.

متخصص آلرژی خوب در تهران

متخصص آلرژی خوب در تهران

خدمات دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی

درمان آسم

حملا آسم عبارت  است ، حملات حاد که سبب تشدید علائم تنفسی به شکل تنگی نفس، سرفه ، خس خس سینه و فشار بر روی قفسه سینه  می باشد .

مشخصه حملات حاد آسم ، ایجاد انسدادپیشرونده در جریان هوای بازدمی که باید توسط متخصص آلرژی تایید شود . تکیه کردن  بر  علائم  بیمار  بر میزان انسداد  کار بسیار اشتباهی است .

تشخیصی زودرس  قبل از اینکه حملات  به حدی شدید شوند که بیمار را به اورژانس منتقل کنند، بسیار مهم است .

در صورتی که درمان حملات  حاد آسم در منزل  انجام شود ،  باعث می گردد که تاخیر کمتری در سوء درمان ایجاد شود .  از شدید تر شدن  علائم  جلوگیری می کند و در نتیجه بیمار احساس تاثیر در بهبود روند درمان دارد .

درمان آلرژی

آلرژی ممکن است در دوره های خاصی از زندگی رخ دهد.یک متخصص آلرژی  خوب  باید بتواند در زمینه  درمان  و تشخیص آلرژی  تجویز درستی را بدهد .

متخصص ایمونولوژی می بایست پس از کسب مدرک پزشکی عمومی، یک دوره تخصصی برای پزشکی داخلی یا اطفال را پشت سر بگذارد.

با توجه به مواردی که ذکر شد افراد می توانند  هر علل ایجاد کننده آسم یا آلرژی را در کوتاه ترین زمان ممکن زیر نظر یه متخصص آلرژی تشخیص  و درمان کنند .

پاسخ

Call Now Button