شماره های تماس (021) 26 70 20 70
(021) 26 70 37 70
ساعت کاری مطب شنبه الی پنجشنبه بجز یکشنبه ها۱۵:۰۰ الی ۲۱:۰۰
پنجشنبه ها ۱۲:۰۰ الی ۱۸:۰۰
آدرس مطب تهران، خیابان شریعتی، ،بین میرداماد وظفر
روبروی ایستگاه متروشریعتی،خیابان زیبا،پلاک60،طبقه دوم

بهترین فوق تخصص آلرژی بزرگسالان

بهترین فوق تخصص آلرژی بزرگسالان

بهترین فوق تخصص آلرژی بزرگسالان  در تهران کیست؟ چگونه  می توان یک متخصص آلرژی خوب  در تهران را پیدا کرد ؟ آیا برای درمان آلرژی،آسم،  حساسیت های پوستی و…  تخصص  بالای یک پزشک کمک کننده است ؟  چگونه می توان برای  همیشه  از شر  بیماری های آلرژی و آسم رهایی پیدا کرد ؟  اگر شما هم  از علائم  آسم، آلرژی و حساسیت های  پوستی  خسته شده اید و به دنبال یک راه درمان  قطعی و البته همیشگی برای آن ها هستید ادامه مطلب را مطالعه کنید .

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی در  زمینه درمان  و تشخیص انواع بیماری  های ریه، آسم ، آلرژی و هر گونه حساسیت های پوستی تجربه بالایی دارند . انجام تست های تشخیصی  توسط ایشان برای افراد انجام می شود  تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن  تشخیص قطعی  دهند .  یک متخصص آلرژی خوب باید  سعی کنید با کمک  جدید  ترین  روش ها و تکنولوژی نوین  انواع بیماری  های   افراد را تشخیص و درمان کند .

بهترین متخصص آلرژی در تهران

بهترین متخصص آلرژی در تهران

یک متخصص آلرژی  چه بیماری هایی را می تواند درمان کند ؟

متخصص آلرژی و ایمونولوژینی بالینی  در درمان طیف وسیعی از بیماری  ها و البته عارضه های مربوط به  سیستم تنفسی و ریه تخصص کافی دارند .  متاسفانه برخی افراد  برای درمان این دسته از بیماری ها  به پزشکان عمومی مراجعه می کنند، که البته نتیجه ای از درمان  خود نمی گیرند،  بهتر است  در انتخاب پزشک خود دقت  داشته باشید .  تخصص و البته تجربه  بالای یک متخصص تاثیر بسیار  زیادی در  نتیجه  درمان شما دارد  .

درمان آسم

درمان آلرژی

آپنه خواب مرکزی

آسم در دوران کودکی

دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی فوق تخصص آلرژی، آسم و ایمونولوژی بالینی با بهره گیری از بروزترین متدهای علمی دنیا به تشخیص و بهبود علائم آلرژی و آسم می پردازد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره تلفن های 26702070-26703670 تماس حاصل نمایید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

حساسیت های پوستی همچون  کهیر و اگزما

درمان بیماری مزمن  انسدادی ریه

درمان سرفه های مزمن

درمان عفونت  در ریه

سرطان ریه

تست آلرژی

بررسی تست  حساسیت  به مواد دارویی، حساسیت های شغلی ، مواد غذایی

آمبولی ریه و… توسط متخصص آسم و الرژی تشخیص و درمان می شود .

از انجا درمان  برای  این  بیماری ها نیازمند تخصص کافی یک  پزشک است، پس  بهتر است در انتخاب پزشک  خود دقت کنید ، امروزه ملاک های مختلفی وجود  دارد  تا بتوان  یک متخصص خوب و  حرفه ای در زمینه درمان آسم  ، آلرژی و.. را انتخاب کرد .

تست آلرژی

آلرژی را می توان با کمک  تست های پوستی  و البته ازمایش خون تشخیص داد .  تست پوستی  به نسبت  آزمایش  خون  هزینه کمتری دارد .  تنها نقطه ضعفی  که تست  های پوستی دارند این است   که در  صورتی  که به فواصل  زمانی  آن توجهی نشود ممکن است  در نتیجه تست  خلل ایجاد کند  .  اگر  تست آلرژی  توسط  متخصص در این زمینه انجام  شود  در نتیجه  احتمال بروز  هر گونه خطا از بین می رود .

پاسخ

Call Now Button